Jeseniova 1151/55
130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: 776 177 147

Developerské projekty

  JESENIOVA 75 - PRAHA 3 - ŽIŽKOV

Prodej čtyř nových půdních mezonetových bytů v atraktivní lokalitě v blízkosti parků Parukářka, Židovské pece a Vítkov. byty 1+kk až 3+kk s balkonem. Ke každému bytu patří nová sklepní kóje 3 m2. Celý dům se díky půdní vestavbě kvalitně zrekonstruoval včetně nového výtahu. Osobní vlastnictví. Byty jsou zkolaudovány, předání 10/2022. 

 

 

  ROSTISLAVOVA 24 - Praha 4 - NUSLE

   Prodej čtyř nových mezonetových půdních bytů s terasami. Pěkné atypické byty s dispozicí 3+kk + pracovna nebo 4+kk + pracovna. U menších bytů jsou krásné velké terasy s výhledem na Prahu. Ke každému bytu patří sklepní kóje. Celý dům při nástavbě půdních bytů prochází kvalitní rekonstrukcí. Osobní vlastnictví, pěkný činžovní dům. Výstavba právě probíhá. PRODÁNO.


 

 

 

 

 

 

   KUBELÍKOVA 47, Praha 3 - kousek od Mahlerových sadů

   Prodej pěti nových bytů v atraktivní lokalitě v blízkosti Žižkovské věže a Olšanského náměstí. Byty vznikají nástavbou dvou pater na původní starší  činžovní dům, který při této nástavbě prochází kompletní a kvalitní rekonstrukcí.  Dispozice bytů 1+kk až 3+kk. Ke každému bytu náleží nově  rekonstruovaná sklepní kóje v suterénu budovy. Zkolaudováno. PRODÁNO.


 

 

 

  Křížkovského 18, Praha 3  - nové byty u Žižkovské věže

  Prodej devíti nových bytů, které vznikají nástavbou dvou nových pater na krásném činžovním domě, který  při tom prochází kompletní rekonstrucí.  K dispozici jsou byty 1+kk až  4+kk, byty orientované do  vnitrobloku mají balkon nebo terasu. Ceny od 4.190.000 Kč. Kolaudace 11/2019. Předání  bytů a nastěhování  12/2019 - 1/2020. Atraktivní lokalita u  Mahlerových sadů a u Žižkovské věže, kousek od Riegerových  sadů. PRODÁNO.

 

  

 

 

 

SEDLEC - 16 nízkoenergetických rodinných domů - Praha - východ

 Prodej developerského projektu čtyř soliterních rodinných domů s garáží a šesti dvojdomů (12 RD) se skladem a s parkovacím stáním. Vysoká kvalita stavby i interiérového  vybavení, energetická třída A. Klidná lokalita kousek za hranicí Prahy. Cesta autem do Letňan trvá 5 - 10 minut. Kompletní dokončení na přelomu roků 2019 a 2020. Veškeré  informace na  www.domysedlec.cz.  PRODÁNO.

 

 

 

 

  Boleslavská 9 - Vinohrady - prodej dvanácti nových bytů

  Developerský projekt nabízí k prodeji dvanáct nových bytů v nástavbě dvou nových pater na činžovním domě Bolelavská 1906/9. Jedná se o  atraktivní lokalitu Vinohrad, v  docházkové vzdálenosti obchodního centra a metra Flora. Celý dům prochází kompletní rekonstrukcí - nová dvorní a  uliční fasáda včetně zateplení, nová střecha, nový výtah,  úprava společných prostor domu a rekonstrukce sklepních prostor. Dispozice bytů 1+kk až  3+kk, někkteré byty mají balkon nebo terasu. Kolaudace 2/2019, předání bytů 3/2019.  PRODÁNO.

 

 

 

 

  Na Pankráci 73 - prodej sedmi nových bytů - Praha 4

   Naše společnost zahájila prodej sedmi nových bytů v projektu osvědčené české developerské firmy Půdy Praha. Byty vznikají nástavbou dvou pater na  původním činžovním domě z roku 1956. Při výstavbě bytů dochází zárověň ke kompletní rekonstrukci celého činžovního domu a výstavbě nového      výtahu. Byty mají promyšlené funkční dispozice 1+kk až 3+kk, některé mají menší lodžii a tři byty v posledím podlaží mají prostornou terasu. Všechny  byty mají sklepní kóje. Kvalitní provedení a vyšší standardní vybavení. Začátek stavby 8/2017. Kolaudace 5/2018. Nastěhování a předání bytu 6 -  7/2018.  PRODÁNO.

 

 

 

 

  SEDLEC - dva rodinné domy - Praha - východ

  Prodej dvou nízkoenergetických dvoupodlažních rodinných domů 5+kk s terasou v pěkné klidné jednosměrné ulici s výhledem na celou obec. Velmi  kvalitní provedení, vytápění tepelným čerpadlem se systémem vzduch - voda, podlahové topení a vyšší standardní vybavení. Obec Sedlec je poblíž  Prahy, autem do Letňan to trvá 5 - 10 minut. Klidné bydlení kousek za hranicí Prahy. Zkolaudováno, připraveno k nastěhování.  PRODÁNO.

 

 

 

  BISKUPCOVA 33 - prodej nových bytů - Praha 3 - u kina Aera

  Naše společnost zahájila prodej projektu společnosti PŮDY PRAHA v atraktivní lokalitě Prahy 3 vedle kina Aera a poblíž křižovatky Ohrada. Devět  nových bytů vznikne půdní nástavbou na starším činžovním domě a při této výstavbě bude provedena kompletní rekonstrukce celého domu a vestavba  nového výtahu. Dispozice bytů je 1+kk až 3+kk. Všechny byty mají velmi promyšlenopu dispozici a každý byt má balkon nebo terasu. Vysoké  standardní vybavení, nyní lze ještě ovlivnit interiérové vybevení dle přání kupujícího. PRODÁNO.

 

 

 

  Bubeneč - SLÁDKOVA 7 - prodej sedmi nových bytů - Praha 7 

  Naše společnost prodává projekt společnosti PŮDY PRAHA v atraktivní lokalitě Prahy 7, poblíž Stromovky a Letenských sadů. Nové byty vzniknou  půdní nástavbou na zděném činžovním domě z roku 1910 na rohu ulice Sládkova a Havanská. V rámci půdní nástavby bude provedena kompletní  rekonstrukce celého domu a vestavba nového výtahu. Dispozice bytů je 2+kk až 3+kk s balkonem. Vysoké standardní vybavení, nyní lze ještě ovlivnit  interiérové vybevení dle přání kupujícího. Kolaudace 8/2015, nastěhování 10/2015.  PRODÁNO.

 

 

 

  KONĚVOVA 126 - prodej nových bytů - Praha 3 - u křižovatky Ohrada

  Prodej exkluzivního developerského projektu společnosti Půdy real s.r.o. Jedná se o prodej 34 nových bytů a dvou nebytových prostorů v  atraktivní lokalitě Prahy 3, poblíž kžižovatky Ohrada. Celý činžovní dům prochází kompletní kvalitní rekonstrukcí, včetně původních starých bytů,  které jsou naprosto nově zbudovány a provedeny ve vysokém standardu. Byty jsou velikosti 1+kk až 3+kk, některé mají balkony na jih do vnitrobloku.  Ceny jsou v rozmezí od 1.723.000 Kč až do 6.490.000 Kč. Ke každému bytu patří nový sklep a v suterénu budovy je vybudována i nová prostorná  kočárkárna a kolárna. Ve vnitrobloku možno koupit parkovací místo k bytu za 390.000 Kč. Byty jsou zkolaudovány, nastěhování 6/2015. PRODÁNO.

 

 

 NA ROKYTCE - prodej nových bytů - Praha 8 - klidné místo u parku a u Rokytky

  Prodej nových bytů na krásném a klidném místě Prahy 8, poblíž metra Palmovka. Činžovní dům je zcela zrekonstruovaný a  nové byty jsou provedeny  ve vysokém standardu. Byty jsou velikosti 2+kk až 3+kk, některé mají balkon, ceny 2.950.000 Kč až 5.090.000 Kč. Byty jsou zkolaudovány a  připraveny k nastěhování. PRODÁNO.

 

 

 

  ČAJKOVSKÉHO - prodej nových bytů - Praha 3 - u Mahlerových sadů a TV věže

  Prodej nových osmi bytů v  lokalitě Prahy 3. Pěší dostupnost k metru Jiřího z Poděbrad i k Riegrovým sadům. Činžovní dům je kompletně  zrekonstruovaný, nové byty jsou provedeny ve vysokém standardu. Možnost nových sklepních kójí v suterénu budovy. Byty jsou velikosti 2+kk až  3+kk, některé mají balkon, ceny 2.790.000 Kč až 5.195.000 Kč. PRODÁNO.


 

 

 

  SUDOMĚŘSKÁ - nové byty - Praha 3 - u Flory

  Prodej šesti nových bytů do osobního vlastnictví v atraktivní lokalitě poblíž obchodního centra a metra Flora. Činžovní dům se rekonstruuje, kolaudace  bytů bude v lednu 2013. Možno si prohlédnout vzorové byty v již dodělaném projektu. Byty o výměře 29 m2 až 91 m2 a o dispozici 1+kk  až 3+kk s  balkonem. PRODÁNO.

 

 

 

 

  BŘEŽANY II - zahájen prodej 2.etapy výstavby řadových rodinných domů

   Prodej tří nových řadových rodinných domů v obci Břežany II, okres Kolín, poblíž je vlaková zastávka Rostoklaty. Vlastní pozemky mají výměru od  152 m2 do 253 m2. Cena hrubé stavby včetně fasády, zateplení, vlastního pozemku, provize a DPH je od 2.299.000 Kč. Vzálenost obce k metru Černý  Most je 20 km. PRODÁNO.

 

 

 

 

  KORUNNÍ - Praha 3 - VINOHRADY

  Prodej šesti nových bytů do osobního vlastnictví v atraktivní lokalitě Vinohrad s krásným výhledem na Prahu. Celý dům je kompletně zrekonstruován, byty jsou zkolaudovány, připraveny k nastěhování. PRODÁNO.

 

 

 

 

 

  Prodej nových řadových rodinných domů - BŘEŽANY II

  Prodej šesti řadových rodinných domů v obci, která je vzdálená pouze 20 km od metra Černý Most, okres Kolín, poblíž vlaková zastávka Rostoklaty. Vlastní pozemek 281 m2. PRODÁNO.

 

 

 

 

 

  Prodej nových půdních bytů - ŽEROTÍNOVA - Praha 3 - Žižkov

  Prodej šesti nových cihlových bytů do osobního vlastnictví ve zcela zrekonstruovaném krásném činžovním domě na rohu ulice Žerotínova a Domažlická. V prodeji nyní poslední tři prostorné byty 3+kk, jeden nárožní a dva s balkóny do vnitrobloku. Byty jsou zkolaudované a připravené k nastěhování. Kvalitní kuchyňská linka v ceně. Velmi nízké měsíční poplatky, fond oprav je 8,-Kč/m2 měsíčně za byt. Cena bytů 3+kk od 3.990.000 Kč do 4.250.000 Kč. PRODÁNO.

 

 

 

 

 VIKLEFOVA - nové byty - OV - Praha 3 - Žižkov

  K prodeji poslední, již zkolaudovaný byt 3+kk o výměře 76,42 m2 s balkonem 8,1 m2 v projektu výstavby 8 nových bytů v činžovním domě Viklefova 13. Krásný světlý byt, obývací pokoj s balkonem má západní orientaci, koupelna má stropní prosvětlení. Prostorná hala. Celý dům je velmi vkusně zrekonstruovaný, před domem pohodlné parkování na parkovací kartu Prahy 3. Cena bytu včetně DPH a provize je 4.120.000 Kč. PRODÁNO.